O NÁS


 


1551586 10152611449613737 3097406092099778219 n 1

    

Sdílíte svoji domácnost s kočkou, nebo sdílí kočka svoji domácnost s Vámi?

Milujete tyto úžasné čtyřnohé osobnosti a chcete se podělit o Vaše společné radosti i starosti?

Chystáte se pořídit si kočičku a rádi byste se o nich dozvěděli něco nového?

Pak je CAT-MANIA tou pravou skupinou právě pro Vás! Neváhejte se připojit k naší komunitě.

CAT-MANIA je komunita lidí na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele, chovatele koček a lidi, kteří se věnují péči o opuštěné kočky. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR a zajistit těmto kočkám pomoc.

Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!


Na webových stránkách naleznete odpovědi na Vaše otázky, které si pokládáte při výběru a pořizování kočky. Naleznete zde spoustu užitečných informací v oblasti péče o kočku, stravování, zdraví a chovu. 

Speciální poděkování patří skvělým administrátorům CAT-MANIE, kteří každý den tráví své volné chvilky spravováním ne jen této skupiny a jsou připraveni Vám kdykoliv poradit a pomoci. Jsou to:

Zuzana Goišová, Iveta Červeňáková, Alena Kučerová, Stáňa Herzánová, Lucie Karlová, Lenka Zralíková, Kateřina Jeníčková, Kateřina Gerychová, Bára Špinlerová, Petra Melková, Veronika Fejtová, Jana Beranová, Milena Křesinová Eva Zelenková

ADMINISTRÁTORY včetně kontaktů a odkazů naleznete zde.


Skupina Cat-mania kočičí povídání provozuje několik platforem na podporu útulků a spolků zabývajících se pomocí opuštěným kočkám. Více informací naleznete v těchto sekcích: DVACKU ZA DVACKU, CAT-MANIA AUKCE. Tyto projekty mohou fungovat nejen díky stovkám nadšených lidí, ale také díky partnerům, kteří spolu s námi tyto útulky a depozita podporují: CAT-MANIA AUKCE PARTNEŘI

Skupina Cat-mania kočičí povídání také spolupracuje na kastračním projektu FELITI KASTRUJE, který pomáhá zajišťovt finanční prostředky na kastrace toulavých koček: www.felitikastruje.webnode.cz 

LETÁK FELITI 2