O NÁS
1551586 10152611449613737 3097406092099778219 n 1

    

Sdílíte svoji domácnost s kočkou, nebo sdílí kočka svoji domácnost s Vámi?

Milujete tyto úžasné čtyřnohé osobnosti a chcete se podělit o Vaše společné radosti i starosti?

Chystáte se pořídit si kočičku a rádi byste se o nich dozvěděli něco nového?

Pak je CAT-MANIA tou pravou skupinou právě pro Vás! Neváhejte se připojit k naší komunitě.

10465821 4580875816780 525558509 o

CAT-MANIA je komunita lidí na facebooku, která sdružuje milovníky, majitele, chovatele koček a lidi, kteří se věnují péči o opuštěné kočky. Jedná se o vůbec první skupinu, která přišla s vizí šířit osvětu v oblasti zdravého a zodpovědného chovu koček.

Svými charitativními projekty a akcemi, které CAT-MANIA pořádá pro neziskové organizace, se snaží řešit také kritickou situaci přemnožených a častokrát zbídačených koček v ČR a zajistit těmto kočkám pomoc.

Do CAT-MANIE si můžete přijít popovídat o kočkách, poradit se s chovateli, podělit se o fotky svých mazlíčků a přečíst si příběhy ostatních catmaniaků. Rádi Vás tu uvítáme!


            ODKAZ  NA FACEBOOKOVOU SKUPINU CAT- MANIA KOČIČÍ POVÍDÁNÍNa webových stránkách naleznete odpovědi na Vaše otázky, které si pokládáte při výběru a pořizování kočky. Naleznete zde spoustu užitečných informací v oblasti péče o kočku, stravování, zdraví a chovu. Speciální poděkování patří skvělým administrátorům CAT-MANIE, kteří každý den tráví své volné chvilky spravováním ne jen této skupiny a jsou připraveni Vám kdykoliv poradit a pomoci. Jsou to:

Zuzana Goišová, Iveta Červeňáková,  Lucie Karlová, Karol Jurásková, Jana Lelovičová, Petra Melková a Jana (Cherairia) Málková

ADMINISTRÁTORY včetně kontaktů a odkazů naleznete zde.
Skupina Cat-mania kočičí povídání provozuje několik platforem na podporu útulků a spolků zabývajících se pomocí opuštěným kočkám. Více informací naleznete v těchto sekcích: DVACKU ZA DVACKU, CAT-MANIA AUKCE. Tyto projekty mohou fungovat nejen díky stovkám nadšených lidí, ale také díky partnerům, kteří spolu s námi tyto útulky a depozita podporují: CAT-MANIA AUKCE PARTNEŘISkupina Cat-mania kočičí povídání také spolupracuje na kastračním projektu FELITI KASTRUJE, který pomáhá zajišťovat finanční prostředky na kastrace toulavých koček: www.felitikastruje.cz